Prekių krepšelis
Prekių (0)
Suma (0Lt)
Į titulinįRašyti laiškąSvetainės medisPaieška
  
 

Kodėl reikia dėvėti apatinius termo drabužius?

 
Tai jūsų „antroji oda“. Mekralono tinklelis sureguliuos jūsų kūno temperatūra puikiausiai prieš treniruotę ir po jos. BRYNJE SUPER THERMO – tai sistema, kuri palaiko šiluma per poilsio pertraukėles bei išlaiko kūną sausą.
Pirmas privalumas: Meraklono tinklelis (polipropilenas su geresnėmis savybėmis) – tai super lengvas svoris ir visiškai neabsorbuojamas vanduo.
Antras privalumas: Mezginys. Tinklelio apvadas mažiau liečiasi su kūnu, tuo labiau išsaugodamas šilumą.

Koks yra skirtumas tarp Brynje Mesh ir kitų apatinių rūbų. Visų pirma BRYNJE SUPER THERMO naudoja meraklono tinklelį, kuris mažiausiai absorbuoja drėgmę iš visų tinklelių ir yra geriausia izoliacija nuo drėgmės. Šis puikus audinys tinkamas naudoti įvairiomis oro sąlygomis. Jūsų kūno temperatūros reguliavimas ne vienintelis pliusas šitam gaminui, jis taip prisitaiko prie kūno, kad jūs pamiršite, kad jį dėvite. Tinklelinis audinys turi didelį pranašumą palyginus su kitais tokiais apatiniais rūbais. Tai pats geriausias ir funkcionaliausias apatinis rūbas rinkoje, nesvarbu kokia aktyvia veikla užsiimate. Sportuojant prakaitas ir pernelyg didelis karštis išgaruoja dėka Mesh konstrukcijos. Rezultatas - jūs mažiau sunaudojate energijos bei išsaugote jėgas. Ilgalaikis naudojimas nesuprastins šilumos palaikymo bei išgarinimo galimybių. Kitos medžiagos prakaito neišgarins taip greitai kaip reikia. To pasekoje įvyks perkaitimas ir prakaito susikaupimas. Po trumpo laiko naudojimo tokie apatiniai rūbai praranda savo savybes, nes prisikaupia prakaito. Nesportuojant  stiprus vėjas ir žema temperatūra nesudaro visiškai jokių nepatogumų, jei jūs dėvite Brynje Mesh. Tinklelis tarp kūno ir išorinių drabužių neleis kūnui jausti šalčio. Rezultatas- jūs išsaugote energiją ir šilumą. Dėvint kitų medžiagų apatinius drabužius, stiprus vėjas ir žema temperatūra privers jus pasijusti nekomfortabiliai, nes jūs jausite šaltį. Taigi jūs galite susirgti. Kaip mes žinome, kūno temperatūra yra vidutiniškai apie 36,6 laipsnio, kur gali kisti ne didesniu nei 0,3 intervalu. Aktyviai sportuojant (dviračių sportas ar slidinėjimas) jūsų kūnas gali išskirti iki 1000 W per valandą. Tiktai trečdalis šitos energijos skiriamas judėjimui. Likusi energija yra naudojama šilumai gaminti. Maždaug 10% per burną ir 90% per odą yra išprakaituojama tam, kad išvengtumėte perkaitimo. 1 litras prakaito sukurs 700 vatų atšaldymo efektą, bet 1 litras prakaito turi būti pašalintas kaip galima greičiau. Štai kodėl yra reikalingi apatiniai rūbai.  SUPER THERMO apatinių rūbų tinklelis yra sukombinuotas su meraklono siūlais. Rezultatas - gauti aukščiausi balai testuose. Išvada viena - nėra daugiau tokių apatinių rūbų, kurie taip gerai palaikytų sausumą bei šilumą kai jūs aktyviai judate arba poilsiaujate. Šie apatiniai rūbai buvo testuojami įvairiose vietose ir sąlygose, tokiose kaip: ekspedicijose į Himalajus, Šiaurinį ir Pietinį polius.
   Pasirinkite valiutą:  
Lietuvoje          Užsienyje
Šeimyniškių g. 5A, Vilnius
tel.:(8 5) 2756811

info@expedition.lt
Naujienu prenumerata
Hero4 sonas2
 
 
Apklausa
Kelionių metu aš dažniausiai nakvynei apsistoju:
 
 
Pagalba

(8 5) 2756811